Kdyby jsi ...

4. listopadu 2014 v 18:43 | Poppy Capote |  30 denní výzva od Popcorn

Kdyby jsi mohla dělat jakékoliv povolání, bez ohledu na to pokud to víš nebo neví a nebo máš vzdělání, co by to bylo?


Tak jsem název pro tento bod musela vypsat do článku a jen krátce sepsat do nadpisu, protože by se mi tam nevešel, ale myslím si že to nevadí. Málem bych na chellenge zapomněla, protože sotva žiju vlastní život a nestíhám ani zálohovat počítač, takže naštěstí jsem si vzpomněla. Ale teď jdu na to ;)

Tááákže, předně, jak jste se při pravidelném navštěvování mého blogu mohli o mě zjistit, pracuji jako cukrářka. Toto řemeslo mám taky vystudované a jako bonus k tomu mám i maturitu z oboru hotelnictví a turismus z hotelové školy. Nebudu říkat její přesný název z jistých důvodů. Každopádně, když tedy pominu, že cukrářka je to s čím jsem spokojená a chci to dělat celý život, protože mě to baví, tak mám ještě pár dalších profesí, jenž bych ráda dělala. Třeba v dalším životě, nebo klidně teď, ale to bych se musela naklonovat. Bohužel, na tyto věci zbylo místo v sekci "moje zábava". A jedním z nich je fotografování. Na základce někdy v sedmé třídě, jsem se chtěla stát fotografkou. Ale faktem bylo že v té době jsem o tomhle koníčku věděla úplné prd. Dále bych také chtěla být slavnou malířkou, ale jak se o malířích říká... proslaví se jen tehdy, až skončí jejich život. Kdo ví, třeba se mi to povede za nějakých pár let :D No a dále jsem taky chtěla být zpěvačkou (hrála jsem na kytaru a chodila na zpěv), spisovatelkou a nebo psát do novin, psycholožkou a dokonce jsem toužila být i archeoložkou, protože zbožňuju historii.

Takže, jak vidíte, chtěla bych vlastně dělat všechno, ale to jeden ubohý človíče není schopen :D Nevadí, snad v příštím životě ;)
 


Komentáře

1 Lenny Lenny | Web | 4. listopadu 2014 v 19:26 | Reagovat

Panečku, to je toho docela hodně, kolik snů si měla ;) ale nejštěstěji o kterém si mluvila si pamatuji byla hlavně ta slavná zpěvačka, zatím si chtěla celkem dost jít. To si pamatuji =) a taky to byla potom i fotografka ;) jak píšeš ;). ale jak jsem psala tvým snem bylo mít vlastní kapelu :D bys byla hustá rockerka! zrzavoučká a šílená! :D každopádně hezký článek ;) a ať tě nadále baví cukrářství ;), vytváříš moc pěkné a dobré dorty! přeji ti hodně štěstí v tomhle :)

2 agressivepopcorn agressivepopcorn | Web | 6. listopadu 2014 v 19:41 | Reagovat

ok ja budem vizážistka ty fotografka a otvoríme si modelingovú agentúru. som rada že sme sa tak rýchlo dohodli idem vybavovať papiere

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama