Kdy přijmeš kritiku a kdy ne?

3. listopadu 2014 v 10:01 | Poppy Capote |  30 denní výzva od Popcorn

Vzhledem k tomu, že od začátku tohoto blogu a mého znovuzrození, se ještě nestalo aby mi někdo něco zkritizoval. Samozřejmě jsem si vědoma toho, že to přijde. Dřív nebo později. Neusínám na vavřínech a jsem v pozoru a čekám kdy něco takového už přijde. Mělo by, protože začínám být značně nervózní. Vlastně jedna kritika nebo spíše upozornění, řekla bych, přišlo při povídce California Paradise, kdy jsem byla upozorněna na dvojici Violet a Dominicka, kteří se chovali poněku podivně. Ale vzhledem k tomu, že i já sama jsem měla při psaní těch dvou divný pocit, tak jsem toto upozornění přijala dobře. Sama jsem cítila, že se mi nepovedly tak jak jsem chtěla a nevěděla jsem jak z toho vybruslit, až jsem nakonec vymyslela jiný způsob a jsem zvědavá zda se mi podaří :)

Ale teď už ke kritice. Když to tak vezmu tak za celou dobu mého blogování jsem se setkala s kritikou opravdu jen pomálu. Jako na mou osobu, ale co se týče u ostatních tak jsem něco vypozorovala. Doufám, že až to přijde ke mě, tak se zachovám tak, že mě to nesrazí na kolena. Samozřejmě je rozdíl mezi tím jak se kritika píše. Ano může být dost tvrdá, ale hlavní je rozeznat co správná kritika je a co není. Já bych se ke kritice asi postavila tak, že bych ji přijala. Když mi někdo něco zkritizuje, kouknu se na to jeho očima. Samozřejmě taky záleží na tom kdo to kritizuje a jeslti si nese*e do vlastní pusy. Pokud to uvidím podobně jako on pokusím se s tím něco udělat, takže by mě kritika měla naopak posílit. Pokud si stále budu stát za svým řeknu "oukey, je to tvůj názor, ale já jsem s tím spokojená" a jedu dál. Ale myslím si, že kritika na blogu je dost ošemetná. Může tu kritizovat kdo chce co chce a přitom to nemusí být zrovna dobrý kritik. Důležité je i přes zápory vytrvat ;)
 


Komentáře

1 Lenny Lenny | Web | 3. listopadu 2014 v 15:22 | Reagovat

Taky bych se snažila s tím nějak smířit, kritiku někdy jde holt snést. Ale pokud si sama spokojená s blogem, tak si myslím že nějaký jeden komentář by neměl ovlivnit autorovo chování, natož když je oproti jednomu komentu, tisíce skvělých komentářů :) i já jsem spatřila snad jeden bo dva komentáře možná ještě na mém blogu lennydiary.blog.cz ještě. Ano naštve to, rozhodí to trpělivost. Ale píšu dál, srovnala jsem se =), i když nějaké věci zklamaly že až to zasáhlo mě samotnou do srdce. Ale postavila jsem se tomu, a jedu dál :). ale jak si psala, nemusí to být ani dobrý kritik. Jsou i blogy co jen chtěj urazit blog, i to může být :) nebo naopak uražejí blogy a tím si zvýší vlastně návštěvnost u sebe. jelikož se  sám zvědavý blogař chce podívat, kdo má tu drzost napsat něco takového když sám neví nic, sám píše špatné povídky o ničem :). no, to jsem se trochu rozepsala, s jednou věcí s kterou jsem se potkala :D jinak dobrý článek ;)

2 agressivepopcorn agressivepopcorn | Web | 6. listopadu 2014 v 19:43 | Reagovat

ja som mala tiež blogov habadej :D fakt mrte. ale trz som rada za ten čo mám lebo má moju prezývku a neviem celkovo som zaň rada. a som rada že som tam sama lebo môžem si robiť čo chcem podľa sseba a ak nemám čas tak to je len na mne :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama