Co tě odrazuje od navštěvování blogu?

30. října 2014 v 17:49 | Poppy Capote |  30 denní výzva od Popcorn

Ani nevím jak se k tomuhle bodu vyjádřit. Faktem je, že sama nevím co mě odráží od navštěvování. Samozřejmě chápu ty, kteří přestávají kontrolovat oblíbený blog kvůli méně novým článkům. Sama jsem byla svědkem toho, jak návštěvnost po dobu mé nečinnosti hodně klesá. Já to hlavně beru tak, že každý si může dělat co chce se svým blogem, ale musí si být vědom následků. Někteří lidé jsou si dost podobní a orientují se podle stejných věcech, jako například MÁLO NOVÝCH ČLÁNKŮ. Mě osobně se třeba nestalo, že by mě to odradilo od navštěvování stránek. Samozřejmě něco jiného je, když autor s tím chce seknout. To je pak pochopitelné, že až celý blog projdete, nemáte už nic co na prošmejdění.
Co mě však dokáže spíš než odradit, ale dost otravovat je věčné zakládání a rušení blogů. Neříkám... na jednu stranu to chápu. Sama jsem si tím prošla a změnila desatero blogů na tomto serveru než jsem došla k finálnímu. Ano, vím jistě že je finální, protože se k tomu pojí i spousta jiných myšlenek o které se prozatím nechci s nikým dělit. Jedno je ale jisté, že pokud se jednou rozhodnu i tyto stránky smazat, jisto jistě už mě nikde nenajdete a o tom jsem pevně přesvědčená.
Ale abych dokončila tento bod. Nechci se k němu nijak vyjadřovat, protože ani k němu nemám moc co říci :)
 


Komentáře

1 Lenny Lenny | Web | 30. října 2014 v 19:09 | Reagovat

Přesně plně s tebou souhlasím v tom smazání blog. ano prošly jsme si tím, já vlastně i třikrát. ale do čtvrtého blogu jsem si řekla, už dost. tohle je kompletní! je to mé, označuje to mě a tento blog tebe. takže i jak si napsala jak se tento blog jednoho dne smaže jestli smaže =) tak už mě neuvidíte, přesně taky to tak mám, je to muj poslední blog =). a už končím, protože tolik práce na blogu, tolik článku, povídek, grafiky. co jsem kdy udělala to platí i pro blogy které se smazaly a já pro ně vytvářela grafiku, trochu to zamrzí protože to vlastně pak vyjde na povrch že tu grafiku si dělala na h.... :D takže trochu zamrzí, ale nevadí :). a takže říkám že mazat blogy by se spíš neměly =) měly by se nechat a jednoho dne se třeba vrátit a podívat se, zavzpomínat jaké to bylo =)proto jsem si nechala lenny-engel blog i další dva blogy potom =)

2 agressivepopcorn agressivepopcorn | Web | 6. listopadu 2014 v 19:48 | Reagovat

to je inak na prd.. ja keď som rušila blogy tak vždy na dlhšiu dobu a ne len tak z rozmaru že o mesiac som mala nový. iba lilith visage som tak mala a to preto že som chcela zrušiť šecko čo ma spájalo so salónom

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama