Čeho si všímáš na ostatních blogerech?

29. října 2014 v 17:19 | Poppy Capote |  30 denní výzva od Popcorn
Nevím zda té otázce mám rozumět jako na blogerech jako lidech a nebo na jejich blozích. Osobně bych typla to druhé, takže se pustím do přemýšlení a sepíšu pár hlavních věcí, kterých si na blozích ostatních všimnu nejdříve.


01. Nejsem povrchní, ale rozhodně mě (nebo i vás) praští do očí vzhled stránky. Však je to i logická, nemusí být ani přeplácaný stačí jednoduchost, která má systém a svůj řád a hned se pouštím do bádání stránky.
02. Asi obsach blogu. Spíše se zaměřuji na povídkové, nebo jeden čas jsem je vyhledávala a ukládala, abych si časem mohla jejich příběhy přečíst a poohlédnout se po jiných dobrých autorkách (autorech), odkud bych mohla čerpat vzdělání v češtině. Samozřejmě to čerpám i z klasických knížek.
03. Pokud už je blog zaměřen na určitou celebritu, ráda se tam vracím, protože vím že mě jednou popadne zvídavá a ráda bych se dočetla něco nového o mé oblibenkyně nebo oblíbenci. Mám takhle uschovány tři blogy, kam hrozně ráda chodím nejen proto, že mají super desing, ale taky proto že čerpají opravdu nové a nové informace a ani nevím odkud :D
04. Pak si také dost všímám admina. Přeci jen potřebuji něco málo vědět o člověku, který si dává záležet na svém blogu a vkládá do něho svou práci a usílí. Nejvíc mě zajímá jeho charakter a postoj k tomu všemu co utváří. A pak teprve jaký přístup má k negativním odezvám a jak je snáší. To mi řekne opravdu hodně. Ale upřímně, nevysedávám u blogů, nehltám každý komentář, nežiju blogovým světem naplno, ve své podstatě vlastně moc komentáře nečtu, ale všímám si a to je rozdíl.
05. Pak se určitě mrknu na návštěvnost, abych zkoukla jaký úspěch má autorka se svou stránkou. To vše jen pro zajímavost a možná částečně si povzdechnu a řeknu... taky bych chtěla vysokou návštěvnost :D Ale to mě během vteřinky přejde, protože to přeci nedělám kvůli tomu ;)

Ode mě je to prozatím vše. Už nevím co bych dále napsala, snad jsem vypsala vše co jsem potřebovala. Přeji příjemný zbytek večera ;)
 


Komentáře

1 Lenny Lenny | Web | 30. října 2014 v 9:15 | Reagovat

pěkné :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama