Můj osobní projekt

29. září 2014 v 22:19 | Poppy Capote |  Poppy píše

.BELLO.

Tak vás opět zdravím. Dlouho jsem se rozmýšlela zda s tím mám přijít teď nebo až později. Nakonec jsem se rozhodla, že vás o tom prozatím poinformuju a pochlubím se, protože jsem se nemohla dočkati. Už v jednom článku jsem se zmínila, že se zrodil nápad na povídku, dokonce i povídku, kde se opět objeví kluci s TH, tentokrát však nevyužiji jejich vyzhled a změním jména, ale doopravdy to budou Bill a Tom plus i Georg, Gustav a podobně. Není to proto, že by vydávali nové album. Všechny novinky ohledně tohodle jde totiž mimo mě. Jde pouze o to, že je to prvně povídka psaná za určitým záměrem a to udělat radost, a za druhé hodili se mi do námětu ;)

Víte, před čtyřmi roky a půl jsem začala psát povídku Death is your gift a to za účelem, že bude věnovaná pro Christine T. Věnování tam stále mám a nesmažu ho ani nezmění, protože jednou to tak bylo, tak to také zůstane. Chtěla jsem tuto povídku napsat, protože jsem osoba, jenž ráda dělá lidem radost. Se stejným záměrem jsem sepsala druhou řadu DIYG a to You're the voice a z důvodu, že patří k první sérii, věnování jsem zanechala stejné, protože nebýt Christine, nic takového by nevzniklo. Ale abych se dostala k podstatě věci. Od tohoto věnování jsem se rozhodla odpíchnout a vytvořila jsem svůj osobní projekt. Nejen, že mi to v hlavě hýři nápady na povídky, ale dokonce je chci psát pro někoho. A tak vznikla nová povídka, která je prozatím psána v pozadí a já vás předběžně o ní informuji. Vím, že si toho na sebe nakládám asi příliš. CP, Condenado a teď další... Ale já mám ještě času dost a nehodlám s psaním přestat, protože mě po čtyřleté pauze popadla nová chuť i když to tak nevypadá. Času je sice málo, ale psát chci, neustále. No ale zpět k věci.

O co tedy jde? Jde o novou povídku, která má již vymyšlený děj, název a dokonce i banner. Nehledě na to, že znám i jména hlavních postav a v neposlední řadě je rozepsaná. Podělím se s vámi opravdu jen s pár informacemi a to, že povídka nese název PŘES PŘEKÁŽKY KE HVĚZDÁM. Setkat se v ní můžete s kapelou Tokio Hotel a celým známým týmem. Tedy aspoň to tak mám v plánu. A také vás čekají dvě postavy, které tam budou jako bonus vystupovat. A celý tento projekt tkví v tom, že povídka - plánuji ji psát na kapitoly - bude věnovaná pro jednu dívčinu z mých oblíbených stránek. O koho půjde prozatím nechci prozrazovat, to až si budu jistá, že ji doopravdy na blogu zveřejním. Následně po tomto nápadu jsem se rozhodla pro další dvě povídky, jedna z nich je slibovaná už velmi dlouho. A v tom to vězí. Každá povídka, která bude nově napsaná a bude věnovaná pro jednu z mých oblíbených stránek, je součástí mého projektu. Všechno má svůj čas, maluji si to hezky, vím o tom, ale věřím že svůj projekt bych mohla dokončit někdy v roce 2016, tak uvidíme jak to zvládnu. Takže já jsem zvědavá jak si s tím poradím a taky doufám, že i vám se mé nápady budou líbit. Nicméně si ale ještě nějakou dobu počkáme. Já vám prozatím ukážu banner k první povídce, nebo spíše druhé, protože první je DIYG společně s YATV, aby jste si mohli udělat svůj vlastní obrázek. Docela by mě i zajímali vaše spekulace, takže neváhejte a můžete mi psát do komentářů co si asi tak myslíte, o čem povídka bude ;)

PS: Banner je výtvor slečny Popcorn ;)
Poppy Capote

 


Komentáře

1 Christie Christie | E-mail | Web | 1. října 2014 v 19:14 | Reagovat

Myslim, ze je to pekny projekt ;) hodne uspechu s nim :)

2 Lill Lill | 1. října 2014 v 20:29 | Reagovat

Teším sa čo si pre nás vymyslela :) Rada si prečítam aj ostatné projekty, dúfam ale, že pokračovanie CP to neohrozí :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama