California Paradise 10 ● Neonová noc

29. září 2014 v 20:01 | Poppy Capote |  CALIFORNIA PARADISE

Tak a je to tady konečně! Mám tu pro vás desátý díl očekávané povídky a podle komentáře (a hlasů v anketě) dosti čtené California Paradise. Dříve však než se začtete mám tu pár věcí co bych ráda řekla. Prvně je fakt, že jsem to dopisovala dnes, když to spočítám, asi celé 4 až 5 hodin. Vzhledem k tomu, že jste na desátý díl museli čekat dlouho, rozhodla jsem se ho prodloužit a tak z klasických čtyř stránek se vylouplo šest a mohlo jich být sedm, ale usoudila jsem, že poslední scénu hold budu muset ufiknout a dát ji do dalšího dílu. Nechci ji odfláknout, protože jsem se bála toho, že bude kapitola příliš dlouhá. Už tak jsem podivně sepsala scénku Charlie s Dwainem, ale to posoudíte vy sami ;) No a v neposlední řadě je důležitá informace a to, že jsem díl chtěla zveřejnit již dnes a jsem opravdu velmi líná to po sobě kontrolovat, takže vás chci poprosit, aby jste omluvili mé chyby. Vím, že tím asi ztratí díl dost na kvalitě, ale bylo to rozhodnutí "buď a nebo". Samozřejmě, že v nejbližší době se chci pustit do korektury povídky, takže si ji přečtu od začátku a průběžně ji budu upravovat a opravovat, takže až bude dopsaná a já ji šoupnu do PDF (i pro vás), uvidíte finální verzi, která bude mnohem kvalitnější. Takže se předem omlouvám za chyby, opakující se slova nebo příliš používaných přivlastňovacích zájmen. A teď už ke čtení, přeji příjemnou zábavu ;)
Poppy Capote

,,Nevím jestli ti mám vyčítat, že dáváš přednost cizímu klukovi před námi nebo jestli mám být nadšená, že se objevil v tvém hledáčku někdo nový," durtila se Violet, když nasedala do Charliina auta. Holky měly sraz před zábavným parkem kolem půl deváté. Violet se neskutečně těšila na společný výlet do klubu, kde si udělají dámskou jízdu, když Charliin a Jennin prázdninový život je hektický kvůli brigádě. Jakmile však zjistila, že Jenny si domluvila "rande" s jakýmsi neznámým, o němž už slyšela od Charlie, trošku posmutněla.
,,Nezlob se na mě, budeš tam mít Charlie. Dneska je to opravdu vyjímka a navíc, nevím jestli se mi líbí," odvětila Jenny a posadila se na zíďku kousek od parkovacího místa Charliina auta s nímž se poslední dobou neustále chlubila.
,,Líbí," uslyšela Jenny blonďatou kamarádku, jak šeptá Violet.
,,Fajn, neni ošklivý," přiznala se nakonec.
,,Doufám, že to aspoň bude stát za to. Ale dlužíš mi to, jasné?" zvedla ukazováček Violet a tvářila se naoko naštvaně. Přesto mrkla na svou kamarádku a připnula si pásy.


,,Slibuju. Charlie," houkla směrem k blonďaté dívce, ,,pěkná kára."
,,Já vím, díky," usmála se Charlie a udělala gesto, kterým naznačila, že snad pýchou praskne. Tohle Jenny na Charlie milovala, dokázala si ze sebe udělat srandu a to i v případě, kdy pociťovala namyšlenost. Charlie nebyla namyšlená, ale uměla přiznat chvíli, kdy se cítila sebevědomě.
Hnědovláska sedíc na zíďce pozorovala své dvě kamarádky, jenž se ztrácely z dohledu a nervózně pohlédla na hodinky. Ještě nebylo devět a zábavný park už byl dávno zhasnutý a nikde ani živáčka. Začínala pociťovat strach. Nervózně si stáhla rukávy od mikiny a seskočila dolů, aby nebyla tak na očích. Lampa, která byla opodál podivně blikala a jí naskočila husí kůže. Ulevilo se jí v momentě, kdy zaslechla zvuk motorky.
Když Sean zastavil před Jenny a sundal si helmu z hlavy, záhadně se usmál.
,,Jsi připravená na náš výlet?" podotkl, když vyndaval druhou helmu ze zadní úschovny a předával ji hnědovlásce.
,,Zníš záhadně. Měla bych se bát?" podotkla Jenny a nasadila si helmu na hlavu. Opřela se rukama o Seanova ramena a nasedla na motorku. Taktně se chytla jeho kožené bundy, aby si držela patřičný odstup.
,,Měla bys, pokud se budež držet takhle. Ta rychlost tě může sejmout," řekl Sean. Uchopil Jenniny ruce a sám si je omotal kolem pasu.
,,Hej!" vykřikla na obranu, ale když spatřila Seanův varovný výraz, usoudila, že by jej měla poslechnout.
,,Nerad bych, aby ses zabila," odvětil tišeji, ale v zápětí dodal, ,,a taky se nechci dostat do vězení za to, že jsi byla nepozorná."
Protočila oči v sloup, když spatřila jak se škodolibě usmívá a pevně se zachytila za jeho koženou bundu.
,,Ty si to užíváš, viď?" podotkla.
,,To si piš," uchechtl se a sešlápl plyn. Trvalo to krátkou chviličku než nastartoval a oni se ocitli na silnici mezi autama, která se řítila do centra L.A. nebo zpět do svých domovů. Pocit, jenž se jí rozléval po celém těle ji překvapil. Bylo to příjemné mrazení, které jí způsobovalo euforii. Sean jel poměrně rychle, ale kontrast rychlosti s noční atmosférou a lamp osvětlující silnici podél krajnice, byl neskutečný. Připadala si jedinečně. Jakoby Seanova motorka byla něčím vyjímečná a Jenny byla ta co měla možnost na ni jet. A jakmile se objevil známý nápis Hollywood, euforie zesílila.
Sean tak zahnul směrem k nápisu a vyjížděl kopec. Jenny ucítila motýlky v podbříšku a zavřela tak oči. Bezmyšlenkovitě se opřela hlavou o Seanova záda a poslechní chvílky na motorce si chtěla užit se zavřenými víčky. Otevřela je až tehdy, když ucítila, že se motor vypl a stroj se malinko naklonil na stranu, jak Sean dopadl podrážky svých bot na prachový terén.
,,Jsme tu," odvětil a sundal si helmu. Jenny se pustila jeho kožené bundy a taktéž si sundala helmu. Lehkým pohybem si odhrnula vlasy z obličeje a jemně s nimi zatřásla. Pár pramínku zfoukla a pak seskočila z motorky. Stála přímo za nápisem a naskytl se jí neuvěřitelný pohled na celé město. Zářilo jako neon, jako spousta světlušek. Pocit, který při tom pohledu v sobě měla nedokázala popsat.
,,Páni, to je…" snažila se najít spárvné slovo jenž by popsalo vše co se za tu chvíli odehrálo, ale nic jí nenapadalo a proto se otočila čelem k Seanovi s rozzářeným úsměvem. Spatřila jej jak se opírá o motorku a pohlíží na ní. Byl to zvláštní pohled, takový který ještě u nikoho neviděla. Snad trochu smutný? Bylo v něm mnoho optimistického, ale také něco smutného. Trochu nostalgický výraz, který ji donutil se nad ním trochu slitovat.
,,Nikdy jsem tu nebyla," řekla po chvilce a pomalu přešla k Seanovi a opřela se vedle něj. Společně se zahleděli na zářící město, které momentálně žilo svůj noční život.
,,Já tu trávím většinu času," odvětil Sean a prohlábl si rukou vlasy. ,,Ačkoliv, přestěhoval jsem se teprve nedávno."
,,Odkud pocházíš?" zeptala se Jenny a naklonila hlavu směrem k němu, aby se mu podívala do tváře.
,,Odevšad. Hodně cestuju."
,,A stát kde jsi se narodil?"
,,Colorádo. Ty jsi asi hodně zvědavá viď?" mile se usmál, když začal rozkládat deku, kteoru vytáhl z malého kufříku na motorce.
,,Říkal jsi, že je to rande. Rande jsou od toho, aby se lidé poznávali," poznamenala chytře Jenny a zašklebila se na znamení, že je to logické.
Sean se s úsměvem posadil na deku a pobídl Jenny, aby zaujala taky své místo na dece.
,,Bylo mi patnáct, když jsem odcestoval. Se svým dobrým přítelem Joshuou jsme chtěli procestovat celou Ameriku. Vzali jsme všechny své úspory a odjeli do Texasu. Tam jsme zůstali na nějakou dobu, aby jsme si vydělali peníze," dal se do vyprávění Sean a když zaregistroval Jennin zájem, pokračoval dál.
,,Vždycky jsme si našli práci na benzínce nebo sekání trávy, pokaždé se něco našlo a pak cestovali dál do Kansasu, Oklahomy, Nebrasky a před Kalifornií jsme byli v New Yorku."
,,A to jste cestovali jenom na téhle motorce?" podivila se Jenny nad jejich výletěním.
,,Ze začátku. Cestou jsme nabírali nové a nové lidi, kteří byli na stejné vlně s námi. Měli karavany a motorky. Od té doby putujeme." Vytáhl ze své bundy krabičku cigaret a nabídl Jenny. Zavrtěla hlavou na znamení, že nekouří. Pokrčil jen rameny a zapálil si aspoň pro sebe. Tiše si potáhl a v zápětí vydechl dým.
,,Takže jste takoví kočovníci," zamyslela se Jenny.
,,Svým způsobem," přikývl.
,,Taky by se mi líbil takový život. Nejsi nikým vázaný. Nespoutaný, svobodný, nemáš jasný cíl, ale víš, kde chceš být příště," řekla Jenny a zahleděla se opět do dálky.
,,Tobě se tvůj způsob života nelíbí?" zeptal se Sean. Natáhl se na deku a jednu ruku dal za hlavu. Jenny neodpověděla, pouze zaklonila hlavu a zadívala se na hvězdy. Pak se nadechla na znamení, že by chtěla něco říct, ale rozmyslela si to.
,,Zkusím to jinak. Řekni mi něco o sobě," podotkl Sean a odhodil nedopalek kousek od jejich místa.
,,Uf, no… Bydlím na předměstí, tady v L.A. Žiju s mámou a mám mladší sestru. Chtěla bych být aranžérkou, ale už nějakou dobu nedokážu najít nic pořádného v oboru a nebo mě nechtějí."
,,Jak se jmenuje tvá sestra?"
,,Proč?"
,,Je to rande ne?" pozvedl obočí Sean a posadil se zpátky do tureckého sedu.
,,Sophie, je jí osm."
,,Jste si hodně podobné?"
,,Ani ne, Sophie je spíš po mámě, zatímco já jsem po otci. Doufám, že né povahou," oklepala se Jenny a promnula si kořen nosu. Ani nevěděla, proč to řekla. Bylo jí okamžitě jasné, že se Sean začne vyptávat. Cožpak mu chtěla hned říct o své rodině všechno? A propos, je to kočovník. Co když z toho nic nebude, jen pár krátkých schůzek, možná jedna noc. Proč vlastně s ní chtěl jít na rande?
,,Taky nemám na otce zrovna dobré vzpomínky," zamumlal Sean. Jenny překvapila jeho reakce. Opřela si bradu do dlaní a vyčkávala zda se ujme opět vyprávění on. Najednou ji připadal jako někdo jiný, než tak jak ho odhadovala. Možná, že si po celou dobu jen dělal legraci. Možná ve skutečnosti neni takový ten typ, který loví dívky, spí s nimi a pak je odkopne.
,,Hodně mlátil mou mámu," dodal po chvilce mlčení.
,,Promiň," vyhrkla Jenny a v krku se jí utvořil knedlík.
,,Není za co se omlouvat. To on by měl." Na chvilku se odmlčel, jakoby váhal zda má pokračovat nebo ne.
,,Nemusíme o tom mluvit pokud nechceš," všimla si Jenny jeho rozpaků. Měl kamennou tvář. Jako by nad něčím usilovně přemýšlel, nebo si přemítal obrázky ve své hlavě.
,,Pojďme se bavit o něčem jiném, třeba o tom proč jsi mě vlastně vzal na rande," dodala zbrkle Jenny, aby odvedla špatné myšlenky ze Seanovi hlavy a bedlivě sledovala jeho měnící se tvář. Když se konečně zdál uvolněný, zvedl pohled od svých rukou a zahleděl se dívce do tváře.
,,Líbíš se mi," odvětil náhle, což Jenny vykolejilo a tak se snažila najít ztracenou rovnováhu. Než stačila cokoliv říct, tichou atmosféru přerušilo hrubé vyzvánění na Seanově mobilním telefonu. Vytáhl jej z kapsy a chvilku hleděl na displej.
,,Co zas chce," zamumlal si pod vousy, že to hnědovláska sotva slyšela a rychle vstal z deky. Jedním pohybem odklikl tlačítko přijmout a začal o něčem horlivě mluvit. Jenny neslyšela o čem a s kým hovoří, ale muselo to být asi něco důležitého. Ačkoliv Seanovi nebylo rozumět ani slovo, z tónu hlasu poznala, že se muselo stát něco vážněho. Zněl rozčíleně.
,,Je mi fuk co uděláš, prostě to z nich dostaň," zavrčel Sean rozčileně do telefonu a poté hovor ihned položil. Zasunul jej do kapsy a přisedl si zpátky na deku k Jenny.
,,Něco se děje?" optala se opatrně.
,,Ne nic, jen nějaké neschody," odvětil a opět si zapálil cigaretu. Byl trochu vyvedený z míry a ať už se snažil sebevíc, nedokázal se naladit zpátky. Věděl však, že ještě neni vhodná doba se prozradit. Nebo se svěřit s něčím takovým. Věděl, že by měl, ale měl taky strach. Podivný strach, který se vkrádal do jeho, jinak bezpečné, mysli.

***
Zadýchaně dopadly na sedačku v boxu a se smíchem popadly své nápoje. Charlie se horlivě vrhla po pivu, které tolik milovala a Violet zvolila svůj klasický nápoj margarita. Ačkoliv poté musela usoudit, že žízeň se tím zahání velmi špatně.
,,V životě jsem se tak nevyřádila jako teď. Konečně pořádná akce!" zahalekala Violet přes hudbu, která se v klubu roznesla z rádia hned poté co DJ oznámil krátkou pauzu.
,,Mě to povídej. Jsem zvyklá na nonstopy a bary," souhlasila Charlie a stáhla si zpocené pramínky vlasů z čela.
,,Štve mě, že o to Jenny přišla. Proč jsme nikdy nechodili do klubů?" odvětila Violet a opřela se do sedačky. Snažila se zklidnit tep svého roztančeného srdce.
,,Protože jsme to vždycky zavrhovaly a taky se bály toho, že nám někdo něco hodí do pití," podotkla blonďatá slečna a pohled přesměrovala k parketu, kde se to stále hemžilo tančícími lidmi. Klub v němž pobývaly byl obrovský. Nejen, že měl více pater, ale dokonce v něm byl i výtah do privátního baru v horním patře. Charlie by se sem v životě nedostala, kdyby Violet nepřišla s tím, že má vstup zdarma. Holky nikdy nebyly na takové akce a párty jako spousty dalších takových co si tyhle věci užívali skoro každý den, ale neodmítly by něco takového.
,,Jednou za čas nám taková akcička neuškodí. Navíc konečně taky trávím čas jinde než doma. Aspoň že ty jsi mohla," zatvářila se Violet vděčně na Charlie. Nevyčítala Jenny, že párty odpískala, ale byla by mnohem raději, kdyby se sešly všechny tři. Přeci jen si to slibovaly dost dlouho.
,,Jenny ti to vynahradí, to se bát nemusíš. Mě spíš dělají starost moje nohy. Jsem zvědavá kolik toho dnes večer zvládnou," zasmála se Charlie a napila se ze sklenice.
,,Skočím si pro další, chceš něco?" dodala ještě, když vstávala z boxu s prázdnou sklenicí v ruce.
,,Objednej mi Tequila sunrise, to jsem dlouho neměla," vyžádala si hnědovláska nápoj a pak už jen odpočívala a sledovala parket. Ani jedna z dívek si nevšimla dvou známých lidí, kteří vstoupili do klubu a porozhlíželi se kolem.
Dominick s Dwainem se objevili ve dveřích a nervózně přejížděli pohledem přes dolní patro klubu. Mezitím co Dwaine se snažil dostat přes změť lidí k volnému boxu, který našel, Dominick se snažil vytěsnit bolehlav z ohlušující hudby.
,,Proč jsi mě sem vlastně vzal?" postěžoval si Dominick když dosedl naproti svému bratrovi a popadl nápojový lístek.
,,Protože jsem si potřeboval odpočinout," zamumlal Dwaine a podezřele se rozhlížel po klubu, jakoby někoho hledal.
,,Od čeho? A vůbec, jak jsi k tomudle klubu přišel, vidíš kolik to stojí? Koupím si tak akorád jedno pivo a jdu domů," durtil se Dominick, když ukazoval na ceník.
,,V klidu, pracuje tu můj známý. Pití máš v ceně," odvětil jakoby nic Dwaine a natahoval krk.
,,Sakra koho furt vyhlížíš?" nechápal Dominick a zakoukal se směrem, kam se díval i Dwaine.
,,Nikoho, já jen… no, pojďme si něco dát," stáhl hlavu blonďatý mladík a zakoukal se do lístku.
,,Co takhle důvod proč jsme tu," poznamenal se staženým obočím Dominick.
,,Už jsem říkal, že se potřebuju odreagovat."
,,Máš k tomu snad nějaký důvod? Protože jestli jo, doufám že je dost dobrej, necítím se tu dobře a nechci tu být," vysvětloval Dominick a sledoval Dwaina, který si promnul kořen nosu a pak zvedl pohled, aby se zadíval svému bratru do očí. Váhal, nevěděl jestli má jít s pravdou ven a nebo si to ještě nějakou dobu nechat pro sebe. Co by mohl Dominick udělat? Pochopil by ho vůbec a nebo by se na něj díval skrz prsty? Moc dobře věděl, čím si Dwaine musel s Kate projít, tak by ho snad chápat mohl. Jsou to přeci dvojčata.
,,Pohádal jsem se s Kate. Bude to dobrý, jen jsem chtěl na chvíli vypnout." Vybral si zlatou střední cestu. Polopravda, pololež. Dnes ještě neni správný den na to, aby řekl svému bratrovi pravdu. Doufal, že tahle věta bude stačit jako důvod.
,,Budu tu jen hodinku, víc ne," odvětil Dominick a odložil nápoják.
,,Já něco objednám. Pivo?" optal se Dwaine a pomalu se zvedal z boxu. Dreadatý mladík přikývl a promnul si prsty.
Když Dwaine přesel k baru, povšiml si blonďatých vlasů. Že by ji snad konečně našel? Pro něj samotného bylo víc než jisté, že šel za Charlie. Sám však neznal důvod, snad proto že jí chtěl kontrolovat? Nebo se mu nelíbila představa toho, že ona je někde v centru dění L.A. a on by dřepěl v Santa Monice s Kate? Bylo to od něho špatné chování, věděl to, ale nemohl si pomoct. Začínal pociťovat, že tu mladou dívku potřebuje.
,,Ahoj," bezmyšlenkovitě ji pozdravil a opřel se lokty o bar. Charlie se otočila a překvapeně zvedla obočí.
,,Co tu děláš?" vyhrkla než si stačila promyslet svou reakci. Jeho přítomnost ji šokovala a vyvedla z rovnováhy.
,,Milý pozdrav oproti ránu," usmál se a položil jí dlaň na rameno. V tuto chvíli ho najednou netrápilo, že by ho Dominick mohl zahlédnout. Navíc mu byl dostatečně z dohledu.
,,Promiň, já jsem jen překvapená," vysvětlila Charlie a trochu ucukla, aby se Dwainova dlaň stáhla zpátky. Přešlápla z jedné nohy na druhou a nervózně se otočila směrem k boxu, kde seděla Violet. Naštěstí je nezpozorovala, ale mohla by a to Charlie nenechávalo klidnou.
,,Omlouvám se jestli jsem příliš troufalý, ale chtěl jsem tě vidět," odvětil.
,,Byla bych radši, kdyby jsme si dnes večer každý hleděl svého. Jsem tu s kamarádkou," snažila se vysvětlil blonďatá dívka.
,,Kdy se uvidíme?" vyhrkl najednou až se sám podivil kam jeho chování zachází. Nemohl za to, pusa si dělala své. I když jeho radar blikal a tvrdil, že by se měl raději stáhnout, nemohl.
,,Já nevím, teď ale musím zpátky," řekla Charlie, když sbírala z baru sklenice nápojů.
,,Přijď za mnou do studia zítra."
,,Nemůžu."
,,Zítra nepracuješ," podotkl Dwaine.
,,Musím pomoct doma," snažila se vysvětlit svou situaci a v momentě, kdy se otáčela zády k Dwainovi, uchopil ji za paži a jemně si ji k sobě otočil. Zahleděla se mu do očí a snažila se vytěsnit z hlavy tlukot jejího srdce. Snad za to mohl příval akoholu nebo adrenalin, který ji koloval v žilách ze strachu, aby je nikdo nezpozoroval.
,,Prosím," zašeptal a zastrčil jeden pramen vlasů dívce za ucho.
,,Uvidím, jak to budu stíhat. Víc slíbit nemůžu," řekla po chvilce. V duchu si gratulovala, že neztratila kontrolu sama nad sebou. Dwaine dívku pustil a nechal Charlie jít zpět ke svému boxu, poté se otočil zpět k baru a vyžádal si dvě piva. Pak se hned vrátil k Dominickovi, který se snažil zbavit dvou dívek, jež se z neznáma vynořily. Předal mu své pití a pak apaticky začal hledět do sklenice.
,,Koukal jsem, že je tu i vstup na střechu kam většina lidí chodí kouřit. Asi si na chvíli odskočím," podotkl Dominick a když spatřil Dwaina, jenž zase byl ztracen kdesi ve svých myšlenkách, mávl nad tím rukou a kráčel k výtahu. Měl štěstí, že byl prázdný a když zmáčkl tlačítko směrem nahoru, skočila mu do výtahu mladá dívka.
,,Pardón, ale potřebuju trochu na vzduch," hlesla a pak se podívala vzhůru. Obočí se jí povytáhlo, když spatřila Dominicka, stejně tak jako on byl překvapený, že zde vidí Violet.
,,Ehm, ahoj," řekla a nechala pár svých vlasů spadnout do tváře. Dominick byl ten poslední koho tu opravdu chtěla vidět. Od jejich poslední rozmluvy spolu nemluvili už vůbec a ona si tak nebyla jistá tím, zda je vše odpuštěno. Nepotvrdili to žádným dalším rozhovorem, který by napovídal tomu, že si vše vyříkali. Cítila se trochu nervózně v jeho přítomnosti a rozhodně ho nechtěla vidět zrovna teď. A co víc, vždyť on byl v luxusním klubu. Tohle přeci neni jeho styl.
,,Ahoj," odpověděl na dívčin pozdrav a začal nervózně žmoulat krabičku od cigaret ve své kapse.
,,Takže ty v klubu? Docela překvapení," odhodlala se Violet k prvnímu kroku.
,,Dotáhl mě sem bratr. Z vlastní vůle bych sem nešel," vysvětlil Domincik.
,,Vím, předsudky a podobně," podotkla hnědovláska a otočila se čelem k zavřeným dveřím výtahu, který se pomalu rozjel nahoru.
,,Proč tak naštvaně?" položil otázku dredatý mladík a pohlížel na dívčin odraz na dveřích.
,,Nejsem naštvaná, jen jsem konstatovala," odvětila dívka a začala se prohrabávat ve své kabelce, aby našla svůj jelení lůj. Vytahovala ho pokaždé když se cítila nervózní a nebo byla rozrušená.
,,Dobře," zamumlal a postřehl malé blikání světel nad nimi. Věděl, že to nevěstí nic dobrého. Dokonce i pohyb výtahové kabinky se začal zadrhávat.
,,Co to?" vyhrkla Violet, když si toho všimla také a přitiskla se zády ke zdi. Trvalo to pět vteřin než se výtah definitivně zasekl a zůstal stát. A osm vteřin než se vyplo světlo uvnitř. Violet s Dominickem zůstali uvnitř výtahu, který se zdál být zasekaný a podle zvuků dole to vypadalo, že si toho nikdo nevšiml.
 


Anketa

Čtu povídku California Paradise

ANO

Komentáře

1 Lenny Lenny | Web | 29. září 2014 v 20:57 | Reagovat

Tak za prvé, děkuji ti za tuto kapitolu! jelikož jsem čekala kdy Sean s Jenny se společně se sejdou a půjdou na randíčko :) hodně mě zajímalo jak to napíšeš, jak si celkově s tím pohraješ, co tě napadne, o čem se budou bavit. Takže klobouk dolů holka! napsala si to opravdu skvěle! já mám nehoráznou radost z toho, bylo mi ctí si to pomalu přečíst a ponořit se hluboko do těch postav a přestavovat si ten nádherný večer s výhledem na noční město! Je škoda že Jenny nešla s děvčaty do klubu, ale tak holky si to vyjasnily, a Jenny určitě jak slibovala vynahradí tento večer! :) ted ale byla možnost poznat záhadného motorkáře ;). Jenny jak na něj čekala, jsem se cítila uplně stejně jako ona :D ta nervozita a strach že třeba nedorazí nebo že si s ní jen hraje. Nakonec se mi líbilo, jak zaslechla jen ten zvuk motorky. Jako kdybych to slyšela taky :D uplně jsem si ten zvuk té motorky představila! :D další věc ... usmívala jsem se nad tím když nasedala na jeho motorku, líbilo se mi jak opravdu chtěl aby se ho pevně držela a poučoval jí tak o tom co by se mohlo stát. Je dobře že Jenny si toho vyla vědoma a tak se Seana pevněji držela. Kouzelné! ještě když mu řekla " ty si to užíváš vid?" :D trefa! :D Hezky si popsala cestu, jak si to Jenny užívala ;) a kdo ne, je tma, světla svítí, držíš se nádherného kluka no jeje :D. opravdu hezké místo si vybrala =) s výhledem na noční město, naprosto boží a k Seanovi to fakt sedne! jak seděli na té dece a jen tak si povídali... Sean se hodně zajímal, to bylo opravdu hezké :)). tady Jenny poznala že to není jen frajer na motorce, ale že ten kluk je uvnitř opravdu citlivý a hodný :). škoda že mu někdo volal, jak bylo psáno nejspíše opravdu duležitý hovor =). snad se nic nepokazilo a ty dva si rande skvěle užili ;) moc pěkné! a ted ke Klubu! Violet s Charlie se nezdají ale opravdu roztančily boky! :D a pěkně si to užívali ;) alespon že tak, i když jen ve dvou :) každopádně Dwaine o Charlie  má opravdu zájem, potřebují jí vidět, potřebuje vědět kde ona je, a proč asi? protože tu holku miluje! a zbožnuje! :) takže doufám že časem to nějak s Kate rozumně vyřeší, i když na tom Kate nebyla dřív dobře a Dwaine s ní měl velké starosti. Celkově si za zničení vztah může ona, kdyby věřila, kdyby neudělala hlouposti... no už to asi nejde zpátky. Dwaine se nám naprosto zamiloval :P ona též, ale zas to chce zachovat v tajemství a ještě nějakou dobu je oba dva skrývat :) je opatrná, i přesto že měla v sobě nějaký alkohol  :D což je dobrý ;). Musela jsem se usmát taky nad tím jak Dominick od sebe odháněl dvě dívky, které měli zájem o jeho přítomnost a pobavit se :D uplně jsem si to živě představila :D roztomilé :D. no a k poslední scéně, Jaká to náhoda že se Violet potkala s Dominickem ve výtahu? :O :))) škoda jen že mezi ně je napětí nemluvnosti :) ale díky tomu že se z čista jasna výtah zastavil, si myslím že budou mít čas vše probrat. Protože výtah je malá místnost, s tím že není co dělat, bud mlčet či povídat :D já bych se ale na druhou stranu zbláznila! :D vždy s klidem vejdu do výtahu ale vždycky se bojím že se mi zastaví :D zatím se mi to stalo asi v pěti letech :D od té doby jsem měla dlouho strach. Ted ale už to je dobré  :D už nešílím tolik :D :) každopádně k těm nemluvným hrdličkám ve výtahu :D jsem zvědavá co nás čeká v další kapitole, protože to bude ještě zajímavé. Ty dva se musí udobřit :) když se tak krásně sešli :D krásná kapitola! už ted se nemohu dočkat další kapitoly! :)

2 agressivepopcorn agressivepopcorn | Web | 30. září 2014 v 10:44 | Reagovat

sean ma v sebe stale cosi take comu moc neverim. neviem stale ma nepresvedcil ze je ok aj ked mi je jasne ze bude :D kedze by si svojej kamaratke nepripisala nejakeho dementa :D ale nepaci sa mi.. aj ked ho beriem trocha namilost po tejto kapitole, taky iny pohlad. pomaly ale isto sa ukazuje v pravom svetle :)

co sa tyka dwaina a charlie tak je skoda ze musia tajit vztah,. chapem jeho ale charlie by sa mohla aspon zdoverit nepovedat kto to je ale naznacit ze cosi riesi. aj ked chapem ze ma strach a tak. v tejto casti sa dwaine zachoval ako ziarlivy trtko :D ale aspon je vidiet ze mu na nej zalezi a nebolo to nic hystericke ani prehnane take mile :)

co sa tyka violet a dominicka mi to je take vtipne ako sa urazi najskor jeden potom druhy a stale dookola za uplne kraviny lebo ani jeden nepocuva toho druheho. predpokladam ze teraz to bude dost huste vo vytahu ale to je super lebo bolo by nacase aby niekto vypindal jemu za odsudzovanie a jej za povyseneckost. :) dufam ze budes mat dost castu na pisanie dalsich kapitol nech to tu je cobydup :D :)
a na to ze si to po sebe nekontrolovala tak uplne super!! aj opisy sa mi pacili viac :D :)

3 Christie Christie | E-mail | Web | 30. září 2014 v 18:36 | Reagovat

Konecne jsem si vysetrila chvili, abych napsala komentar 😊

Po dlouhe abstinenci musim rict, ze dalsi kapitola prisla neskutecne k chuti. Opravdu. Ani jsem si neuvedomila,jak mi ta povidka chybela 😊, cili moc doufam, ze se brzy objevi pokracovani.

Kouzelna chvile mezi Seanem a Jenny... vzduch byl kolem nich nabity jak blazen, kdyby mu nezazvonil ten telefon, myslim, ze by se dokazal "otevrit" jeste daleko vic, nez predvedl 😊. Ovsem je celkem nejiste,jake budou jejich zitrky, ale nepochybne to bude hezke sledovat.

Charlie s Violet si vecer poradne uzily, byla trochu skoda, ze to nepodnikly vsechny dohromady, ale na druhou stranu tohle "reseni" melo sve kouzlo 😊
Byla jsem neskutecne prekvapena, kdyz se tam objevil Dwaine s Dominickem... trochu mi prislo,ze Dwaine trochu ocekaval, ze tam bude Charlie a Dominicka tam "donutil jit jen jako naooko,ze se musi odreagovat" 😊 - nebo alespon tak to na me pusobilo... 😊
No uch... ja vim, ze Charlie s Dwainem zadny vztah nema, ale prijde mi az podivne v poradku a krapitek chladna. Ja nejspis na jejim miste bych tam mela zamotane i city jak blazen, i kdyby to melo zacatek, ze v tom city hrat ani roli nebudou.... 😊 ale to jsem proste ja a neni to vytka, spis jenom konstatovani.

Panenko skakava a ten konec? 😊 z toho jsem nadsena,protoze je tam opet Violet s Dominickem 😊☺ ty dva mam moc rada 😊
A kdyby se zastavil se mnou vytah? Tak me ma Dominick ve vlasech raz dva 😄😄

Ackoli vim, ze toho mas v praci a celkove hodne, proto ma slova ber a rezervou, doufam v brzke dobe v dalsi kapitolu 😊

4 Lill Lill | 30. září 2014 v 21:32 | Reagovat

Veľmi pekná časť :) Akurát trochu stále nechápem ako je to teda s Domincikom a Violet. Pred tým boli pohádaný potom sa spolu smiali a teraz nechápem že čo teda :D Mám v tom trochu chaos :) Možno trochu viac pocitov ich alebo vysvetlenia prečo čo robia :)
Inak ostatné veci sú super, som zvedavá kto Seanovi volal a ako sa to s nimi vyvinie :) dúfam že ďalšia časť bude čoskoro :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama