California Paradise 8 ● Vzpomínky

25. srpna 2014 v 17:00 | Poppy Capote |  CALIFORNIA PARADISE

Chci vám poděkovat za tak skvělé komentáře, kterými častujete tuto povídku. Doufám, že vás nezklamu a bude se vám povídka nadále líbit. Tentokrát vás musím varovat že 8. díl je poněkud drastičtější a obsahuje jisté psycho prvky, které jsou však pro příběh podstatné. Ale přiznám se vám s tím, že ještě do nedávna jsem nevěděla, že to takhle bude na 100%. Doufám že se vám další díl bude líbit a nezklamu vás. Těším se na vaše postřehy, názory a komentáře.
Poppy Capote

Na prsty si namotávala konečky svých vlasů a se zasněným výrazem se dívala přes sklo na modré nebe. Ležela v posteli pod bílou přikrývkou, jež jí zakrývala nahé tělo, a vnímala každý jeho dotek.
Bříšky prstů přejížděl po Charliině kůži, na paži a zaujatě pozoroval její tvář. Cítil pod tím dotekem, jak se zachvěla a vyrašila ji husí kůže. Lehce se usmál.
Pohledem sklouzla k němu a všimla si, že ležel na boku s neutrálním výrazem, jak ji pozoruje.
,,Co?" nervózně se usmála, aby poodkryla jeho myšlenky, které nikdy nedokázala přečíst.
,,Nic, jen se na tebe koukám," odvětil a neodtrhl pronikavý pohled od dívky ležící vedle něho.
,,Takhle to vypadá, jako kdybys nad něčím přemýšlel," vyslovila svůj postřeh.
,,No popravdě… Právě jsem si znovu přehrál, co všechno jsme dělali a jak moc mi to dělá dobře." Přitáhl si dívku blíže k sobě a nechal ji, aby se otočila taktéž na bok. Zezadu ji objímal kolem pasu a jemně ji vtiskl polibek do vlasů, než se odebral do svých vlastních myšlenek.


Uvědomoval si, že to hraničí s něčím víc než jen s obyčejným poměrem. Ze začátku to bylo jiné. Charlie se mu líbila a doufal, že se to stalo jenom jednou, protože se mu příčilo být nevěrný. Od jakživa uznával hodnotu vztahu a odsuzoval podvod, hrdě prohlašoval, že on by to NIKDY neudělal. Jak se říká, nikdy neříkej nikdy. Ani si neuvědomil, jak hluboko se ponořil do své minulosti zejména k začátkům jeho nezdařeného manželství.
Na jednu stranu omlouval své chování. Kate se k němu nezachovala v minulosti nejlépe. Bylo to pár měsíců po tom, co se s ní oženil. Za ten celý rok co ji znal, ji nikdy neviděl takovou. Ani když spolu chodili, nebyla tak žárlivá, jako po svatbě. Jakmile zahlédla Dwaina s dívkou, a to dokonce když si objednával u servírky kávu, ihned pálila jednu otázku za druhou.

,,Je docela hezká, nemyslíš? Ne? Vždyť jsi ji pozoroval jako, by byla bohyně."
,,Proč jsi se na ni tak koukal, když o sobě tak horlivě vyprávěla?"
,,Co chtěla? Viděla jsem, jak s tebou flirtuje a ty ses nijak nebránil!"

A tak dále, a tak dále. I když ji každou její poznámku pravdivě vyvracel, postupem času začínal rezignovat, až si nakonec uvědomil, že veškeré city, které ke Kate měl, vyprchaly. Už neexistovaly a díky tomu jej pomalu přestávala přitahovat. A tak se rozhodl pro jasný avšak rázný krok.

,,Chci se rozvést," pronesl tiše, když Kate dovyprávěla o svém prožitém dni.
Cítil se nervózně, nerad to dělal, ale proč by měl zůstávat ve vztahu, kde evidentně ani jeden nebyl šťastný? Ona ho neustále z něčeho podezřívala, přitom jí v životě nedal žádný důvod si to myslet. Cítil se ukřivděný. Snažil se být tím nejlepším manželem, o jakém snívaly každé ženy. Dával si pozor na to, jak komunikuje s dívkami, aby si Kate nemyslela, že s nimi flirtuje a vlastně později se jim začal i vyhýbat, ale ona si vždy něco našla. Kupoval ji vše, co si umanula a dokonce nedělal nic jiného, než že trávil čas v tetovacím salónu, kde ani nemohl tetovat dívky. A jediné místo kam jezdil, bylo předměstí za svým bratrem. Dost ho to sžíralo. Připadal si jako v kleci, bez svobody a tak se rozhodl pro jasné řešení.
,,Rozvést se?" Nevěřícně se otočila čelem k Dwainovi a hrnek s kávou se jí začal třást v rukou.
,,Chci si o tom rozumně pohovořit. Přemýšlel jsem o tom a myslím si, že ani ty a ani já nejsme v tomhle svazku šťastní," snažil se vysvětlit svou myšlenku, ale Kate mu skočila do řeči.
,, Ale já jsem šťastná!"
,,Vážně? Vždyť je evidentní, že mi nevěříš."
,,Co? Jak jsi na to přišel?"
,,Sakra Kate," povzdechl si Dwaine nešťastně, ,,neustále mě podezříváš z toho, že tě podvádím. Obviňuješ mě z toho, že flirtuju s každou dívkou, která se na mě podívá nebo na kterou se podívám. Je to… ubíjející. Necítím se dobře. Je to jako bych měl pouta. Myslel jsem si, že taková nejsi."
Kate na něho chvíli zaraženě koukala, jako kdyby hledala správnou větu, kterou by osvětlila všechny své myšlenky.
,,Pokud to tak chceš," odvětila nakonec po delší chvilce ticha.
,,Vážně?" pozvedl obočí Dwaine. Přišlo mu to příliš jednoduché. Něco tady nehrálo.
,,Ano, ale přišlo to v nečekanou dobu," pronesla Kate tak klidně, až Dwaina zamrazilo v zádech.
,,Děje se něco?" Usmál se povzbudivě, ačkoliv věděl, že je to zjevně nemístné.
,,Jsem těhotná."
Těžce zalapal po dechu. Měl dojem, že se mu srdce zastavilo a v krku se utvořil knedlík. Najednou jako by cítil na svých ramenou těžký balvan. Nenacházel správná slova, jediné na co myslel, bylo, že neví, co vlastně cítí.

Prudce zavrtěl hlavou, aby si našel cestu zpátky do přítomnosti a pohlédl na Charlie, která právě proklimbávala do říše snů. Tiše oddechovala a on ji ochranitelsky stiskl ve svém objetí, jako by byla vzácný diamant, který si za každou cenu musí chránit. Jejich poměr trval už šest týdnů. A byly to ty nejhezčí dny, jaké kdy zažil. Ano, cítil se dost zkroušeně kvůli Kate z mnoha důvodů, ale stále si to omlouval faktem, že byl jen vězněm v jejich manželství.

Poté co mu oznámila, že je těhotná, rozhodl se s ní zůstat a o dítě se postarat. Dokonce se zdálo, že se jejich vztah vylepšil, ačkoliv Katiny výbuchy žárlivosti přetrvávaly. Všechno se to však osvětlilo až při jejím potratu.
Doktoři často Dwaina upozorňovali na to, že Kate těhotenství bere jako nějakou posvátnost a sama sobě si vyvolávala určité deprese. Snažil se s ní o tom bavit, aby se neutápěla ve svých negativních myšlenkách, ale odmítala s kýmkoliv komunikovat. Byla výrazně na svou osobu opatrná. Přesto její neurotické pocity vyvolaly ztrátu dítěte.
Nikdy nezapomene na den, kdy se všechno obrátilo vzhůru nohama, ačkoliv by si přál ten obrázek ze své paměti vymazat.

Byl večer, kolem deváté hodiny a Dwaine se vracel z práce. Cítil se nadmíru vyčerpaný a těšil se na večeři, v níž spíš doufal. Když odemykal dveře a jedním pohybem ruky rozsvítil světlo v chodbičce, postřehl podivných šmouh na stěnách. Trvalo mu několik vteřin, než pochopil, že se jedná o krev. Byla všude na podlaze a stěnách, a když pomalu postupoval do útrob bytu, uvědomil si, že je něco špatně.
Po chvíli pak spatřil na zemi ležet Kate. Klepala se a broukala si jistou písničku, kterou neznal, ale pohled na ni ho děsil. Bílou noční košili měla celou od krve a vlasy rozcuchané. Krvácela nejen z klína, ale i z pořezaného zápěstí.
Potom si už nepamatoval nic. Jeho hlava spustila nouzový režim, který mu zabránil uložit si ty hrůznosti, kterých se stal svědkem. Byl si jistý, že musel zavolat záchranku, která Kate odvezla do nemocnice a on určitě musel vytřít a uklidit celý byt. Nikdy tohle nedělal a ani si nepamatoval, zda to doopravdy byl on, ale pokud ano, věděl, že jeho vědomí nechtělo být u toho co se s Kate děje.
Byl psychicky vyčerpaný a poznamenaný celou událostí, ale stále to byl on, kdo dokázal racionálně uvažovat a musel jednat. Jeho řešením bylo, že se rozhodl pro společnou terapii.
Měli několik sezení, než si uvědomil, že chodit na terapii společně vlastně vůbec nepomáhá.
Terapeut mu poradil, aby Kate absolvovala léčení. Potrat člověka dost ovlivní a Kate se začínala více uzavírat do sebe. Potřebovala být na chvíli v odbornějších rukách, kde se o ni postarají a sám Dwaine se musel duševněvyrovnat s tím vším.
A jakmile se Dwaine konečně cítil o něco lépe, terapeut mu oznámil, že Kate trpí jistým druhem psychózy a navíc k tomu ještě typem chorobné žárlivosti, které jsou velmi nevyzpytatelné. Může to hraničit až s určitou psychickou labilitou, jež je pro život nebezpečná. Dwaine nevěděl, jak by měl situaci řešit, ale byl si víc než jistý tím, že odchod od Kate pro ni může být dost drtivý. Už jen fakt, že si podřezala žíly poté, co si uvědomila, že potratila, byl hrozivý. Co by potom s ní udělalo, kdyby ji opustil? Nedokázal by si vzít na své svědomí takovou zátěž.
Když se zdálo, že se vše už obrací k lepšímu a Kate byla opět jako dříve, Dwaine se rozhodl s ní zůstat. Vrátili se zpátky do Santa Monici a vše se vrátilo zpět do svých kolejí, ale Dwainovi pocity zůstávaly. Sám si podepsal ortel a zůstal ve svém vlastním vězení.
To všechno se stalo před rokem a následující rok se k sobě chovali, jakoby se nic neudálo. Normální plnohodnotné manželství…

Charlie se v jeho náruči zavrtěla a on si uvědomil, že opět zabrouzdal do vod minulosti. Jedním pohledem na dívku v jeho náruči své myšlenky zahnal a hned se cítil o něco lépe.
Od té doby co blonďatou dívčinu poznal, cítil ve svém nitru jistou změnu. Tedy zpočátku si myslel, že to bylo jedno povyražení, které se nebude opakovat. Něco co ho na pár hodin oprostilo od stereotypního života a on se aspoň na chvíli nemusel cítit jako manžel, který zůstává ve svazku jen ze soucitu. Naprosto jasně si vybavuje onen osudný večer.
,,Prosím jednoho Jacka Daniel'se," přistoupila blonďatá dívka k baru a sedla na stoličku.
,,Jednoho?" ozval se Dwaine. Krátil si dlouhou chvíli v baru. Nechtěl se vracet domů.
,, Vadí vám to snad?" zavrčela Charlie a přijala do barmana nápoj.
,,Vůbec," podotkl a zavrtěl hlavou.
Charlie se ten pohled nelíbil. Jakoby tím chtěl naznačit, že je moc mladá a hraje si na dospělou.
,,Tak hele, jestli si myslíte, že jsem pod zákonem, tak se pletete," vypustila ze svých úst poznámku a otočila se čelem k němu.
,,Mě je fuk co děláte, nejsem váš otec," odvětil.
Přeměřila si ho pohledem a bezmyšlenkovitě odvětila, ,,Na to jste moc mladý."
Nemohl si pomoci, ale zalichotilo mu to. Koutky úst mu zacukaly v úsměvu. Věnoval tomu blonďatému andělovi na kratičký okamžik pohled. Letmý úsměv mu opětovala a rychlým pohybem do sebe obrátila první sklenku burbonu.
A právě to byl ten moment, kdy se mu v hlavě zrodila ona myšlenka. Jen jednou jedinkrát. Potřebuje to napětí ze sebe shodit, když s ní na chvíli zůstane a popovídá si, třeba mu to pomůže se na chvíli oprostit od myšlenek na návrat domů, kterého se děsil.
Jedna sklenka střídala druhou a konverzace plynula. Řekl jí o všem, o manželství o minulosti, jež ho doprovázela jako temný stín. Co na tom sešlo, tu dívku už nikdy neuvidí.
Charlie si uvědomila, že je už pozdě a musí domů. Ochotně se nabídl, že ji odveze. Ze začátku se zdráhala a odmítala, ale neubránila se jeho vtipnému prosíku, který ji věnoval.
Když se blížili k jejímu domovu, požádala jej aby auto otočil a vyjel na skalní útes, kde byl nádherný výhled na celé L.A.
Chvíli tam jen tak seděli v naprosté tichosti. Ani on a ani Charlie neměli touhu vrátit se domů. Cítili napětí, jenž se rozprostíralo nejen v autě, ale i mezi jejich těly.
,,Jak moc se dá pokazit tahle chvíle?" zašeptala Charlie a otočila se čelem k Dwainovi. Všimla si, že ji pozoroval zastřeným výrazem. Jemně uchopil mezi prsty zatočený pramen jejích vlasů a chvíli si s ním hrál.
,,Myslím, že se nedá pokazit. Snad jen vylepšit," hlesl a dlaň jí přiložil na tvář. Jemně si dívčinu tvář přitáhl k sobě a na zlomek vteřiny zaváhal.
Netrvalo ale dlouho, jen opravdu krátký moment, než Charlie políbil. Nedočkavě, nenasytně, přesto jemně. Lačnil po tom, nebo snad po ní? Ani si neuvědomil, kdy se přidala i ona. Poslepu se snažil Charlie přesunout skrz škvíru sedadel na zadní a při tom si sundával košili.
,,Ani jsi mi neřekl své jméno," zasípala, když Dwainovi rty se odtrhly od těch jejích a přesunul jí je na krk.
,,To není podstatné ne?" zamumlal.
,,Možná, ale pokud mi nechceš prozradit jméno kvůli své ženě, stačí mi říct přezdívku," usmála se do dalšího polibku.
,,Můžeš mi nějakou vymyslet," vydechl.
,,Tennessee," zašeptala mu do ucha a jemně skoukla Dwainův ušní lalůček.
V tom momentě jím projela vlna blesku a jedním pohybem strhl z Charlie bílé spodní prádlo.

Pod tou vzpomínkou se zachvěl a zabořil svou tvář do Charliiných vlasů. Jemně se nadechl jejich vůně a nevědomky ji tak donutil, aby se probudila ze svého snění.
Zavrtěla se a otočila směrem k němu.
Lačně na ni hleděl. Připadal si, že v něm vře touha, která se nedá vůbec uhasit.
Tenkrát v tom autě by ho v životě nenapadlo, že se uvidí znovu. Že Charlie ještě někdy spatří, že jí opět bude svírat v náručí a že se jí nebude moct nabažit.
Nečekaně si uvědomil, že to už není jenom pouhý poměr, že v něm plápolá jasné jiskření, které může znamenat i mnohem víc.
Jedna strana jeho osoby se toho děsila, ale ta druhá byla po dlouhé době opět šťastná.
Zahleděl se na Charlie, která se mu jedním pohybem vyhoupla na klín a tváří se otřela o tu jeho.
A v ten moment si položil otázku, na kterou snad ani nechtěl znát odpověď. Cítí ke mně něco?
 


Anketa

Čtu povídku California Paradise

ANO

Komentáře

1 agressivepopcorn agressivepopcorn | 25. srpna 2014 v 17:11 | Reagovat

mne to neprislo psycho :) pacilo sa mi to a je to fakt dobre. si sikovna spisovatelka a mas na to. podla mna je bezne takeho chovanie poznam vela takych hysteriek. je smutne ze s nou zostava len kvoli tomu aby sa nezabila. takych ludi by som vedela sama znicit pretoze psychicky nicia okolie a vlastne ani sami nie su stastni, zije v umelom skvelom svete ktory nie je realny.
paci sa mi aj ta scena kde sa stretli a ako jej to povedal. mozno by som napisala viac charlinych dojmom ze ci to spravila uz viackrat - vyspat sa s cudzim alebo preco do toho sla, ale v konecnom dosleku sa mi to paci :)) si sikulka :)

2 Christie Christie | E-mail | Web | 25. srpna 2014 v 17:14 | Reagovat

WOW paráda, jsem moc ráda, že se tady objevila o hodinu dřív!!! :) Opravdu, alespoň jsem si hnedka mohla počíst a napsat komentář. Ale ovšem ani nevím, odkud bych měla začít všechno se to ve mě trochu pře a myšlenka přehlušuje ostatní a opravdu nevím... :)

Jsem z toho rozpačitá, za to se omlouvám a nejsem si jistá, jestli je to tím správným způsobem či nikoli, ale vzhledem k tomu, že se ve mě rodí nadšení tak je to i tímhle způsobem!
Moc se mi líbí, jak jsi předčila naše očekávání, nebo alespoň to moje. Trochu jsem čekala, že příběh bude ideální a v Dwainově manželství se objevil mráček, s nímž si nevěděl rady... A o to větší překvapení pro mě bylo, že se tady objevilo vlastně i cosi víc než jenom mráček...
Abych pravdu řekla, myslela jsem si, že bych mohla očekávat všechno, ale to jsem byla bláhová, když jsem si to myslela, opravdu jsem si ani ve snu nepředstavovala, že by to mohlo mít až takovýhle počátek....
Páni no jsem hodně zvědavá, jak tohle vygraduje... Zdá se to jako bezvýchodná situace... :(
Dwaina je mi neskutečně líto... :(
S čím jsem byla hodně překvapená, tak to byla informace, že jsou spolu teprve šest týdnů, ale je to suprové, protože mi to říká, že to nebude jenom tak... :-)

No Poppy, myslím, že jsi osmičkou pořádně zvířila děj, který je opravdu bombastický a já jsem ani netušila, že by se to mohlo takhle vyvrbit, takže jsem opravdu hodně zvědavá, jak to bude pokračovat dál a jak vůbec dopadne Dwainův a Charliin vztah! :-)

3 anicka anicka | 25. srpna 2014 v 19:52 | Reagovat

Páni nevím co k tomuhle napsat dílu jsem ráda že aspoň vím jak to měl  Dwain v minulosti a koukám že to neměl jednoduchý
a že to neklape mezi Dwainem a Kate. Jinak
se mi líbí jak se seznámil s Charlie. Jinak moc hezký díl a těším se na další :)

4 Lill Lill | 25. srpna 2014 v 21:30 | Reagovat

Na začiatku môjho komentu ťa musím ohromne pochváliť - príbeh a všetko je dobrý atď. - toto sa týka takej dajme tomu technickejšej záležitosti - veľmi často (dá sa povedať prakticky furt) sa stretám na blogových poviedkach s tým, že keď postava rozmýšľa nad minulosťou nie je vôbec uvedená - v zmysle oddelí autor minulosť a prítomnosť šikmím písmom a odstavcov a píše akokeby v prítomnosti - na toto mám vždy strašný jed lebo je to neprehľadné nevhodné a človek sa v tom stráca- o to viac ťa chcem pochváliť že ty si to nespravila ani náznakom a pekne si napísala prechod medzi skutočnosťou a minulosťou - urobilo to celú poviedku prehladnejšiu, človek sa lepšie vedel do toho vžiť, plynulo to čítať a nie sa zamýšľať že jaj toto je teraz kedy? to sa stalo v minulosti či teraz sa to deje? ... dalo by sa dlho hovoriť o tom prečo si myslím, že je to takto ako si napísala dobre ale nebudeme sa s tým teraz napodievať :D :D
príbeh sa mi páči. neprišlo mi to že waaaa to som nečakala ale bolo to reálne a uveriteľné. opísala si veľmi dobre Dwainove pocity ako čo bolo. O Charlie sa moc nepísalo - o jej pocitoch- ale mi to neprekážalo pretože táto kapitola bola z jeho pohľadu. Toto musím ale trošku aj vytknúť. Čo sa týka príbehu o Kade Dwaine a Charlie príde mi hl. postava jednoznačne Dwaine, pričom som si myslela, že ňou bude Charlie (za to že sa píše o troch kamarátkach). O nej neviem nič. Neviem prečo to spravila ani kto poriadne je, ostatné dievčatká z ich "tria" poznám omnoho lepšie. Nepríde mi to záhadné, je to skôr dezinformácia.
Som rada, že si vysvetlila dôvod prečo Dwaine už neľúbi Kate, príde mi to teraz logické a jasné. Musím ale podotknúť že Kate mi nepríde (aspoň čo bolo doteraz napísané - čo nezmanená že si myslím že si neplánovala niečo podobné ešte len napísať len komentujem že mi to tam chýba) nepríde mi taká žiarlivá ako si napísala v tejto kapitole.To že žiarli na všetky ženy čo sa okolo neho mihnú by asi každému liezlo na nervy a určite to nie je ani zĎaleka normálne, ale ak psychiater určil že je to chorobná žiarlivosť pokladám to ako chorobu - reálnu chorobu a toto mi nepríde až také chorobné. Uvediem príklad- moja známa má priateľa, bývajú spolu dlho majú spolu dieťa - on je žiarlivý a na neho by sa dalo povedať že je to psychóza. To že nemôže jeho žena chodiť von s kamarátmi je úplne jasné, no okrem toho nesmie vlastniť mobil lebo ju upodozrieval že ktovie s kým by si vyvolávala, kontroluje každý jej pohyb a dlhé roky jej nedovolil ani nikde pracovať. úplne ju odtrhol od vonkajšieho sveta,ďalší prípad poznám kedy muž zo žiarlivosti zamykal svoju ženu v byte - nehovorím, že Kate má byť až takýto extrém, ale oproti tomuto je príliš málo žiarlivá. usudzujem to z minulých kapitol, kde sa vypytovala ale nebolo to chorobné, prišlo mi to také normálne, určite nie chorobné. - ako som napísala pred tým, možno si ešte nemala čas to lepšie popísať a plánuješ to spraviť, len som to chcela tak podotknúť, že momentálne (z toho čo som prečítala čo viem) tak tam žiadnu chorobnú žiarlivosť nevidím.
Veľmi sa mi páči ako sa spoznali Dwaine a Charlie. Čakala som niečo romantickejšie, atď. ale spravila si to takto omnoho lepšie lebo som to nečakala. A hl. výstižnejšie k Dawneovej situácii- bol v období kedy potreboval zabudnúť, nerozmýšľať.. trápil sa nebol šťastný - a toto mi príde veľmi časté východisko. odreagovať sa a zabudnúť - až na to samozrejme, že neskôr sa to začalo komplikovať a do charlie sa zaľúbil :) :)aj o tomto by som vedela napísať ešte veľa ale nechcem ťa tu tým nudiť. :D v skratke, páči sa mi že si to nespravila romanticky ale takto "divoko". vyznieva to uveriteľne.
Ešte ku Kate - toto bude trošku abstraktnejšie - mám pocit, že spôsob ako opisuješ túto postavu jasne ukazuje že samozný autor (čiže ty) ju nemá rado. Trošku mi to príde ako ja si nemôžem utvoriť sama na ňu názor.
Veci, ktoré v mojích negatívach "vyžadujem" ak to tak môžem nazvať ti môžu prísť trochu hmm.. ujeté. hl. kvôli tomu, že vyžadujem popisy postáv dá sa povedať vedlajších a tie ti možno neprídu také dôležité. Myslím, že si začala prísať príbeh, ktorý je veľmi ťažký, hl. kvôli tomu, že prakticky tu máš 3 páry ľudí - čiže 6 postáv, ktoré sú hlavné. ak chceš opísať ich situáciu, ich životy, atď. je toho strašne veľa - ostáva teda buď napísať všetky postavy povrchnejšie a neisť do hĺbky, alebo sa zamerať na jeden pár a ostatné nebudú úplne v centre pozornosti, alebo spraviť fakt mega veľké a dlhé dielo, ktoré bude ťažké opísať. dá sa to, ale ak to spraviš fakt dobre tak klobúk dole. Podľa mňa si si ušila dosť ťažké sústo (zatiaľ ho zvládaš dobre). (toto neber ako kritiku tvojho nápadu lebo to tak nie je vôbec myslené, je to skôr úvaha o tom, že prečo som ti napísala kritiku ktorú som ti napísala, rada čítam knihy, ktoré majú hĺbku a autor sa pozerá na ne cez viacero očí).
teším sa na ďalšiu časť :) dúfam príde čoskoro

5 Lenny Lenny | Web | 30. srpna 2014 v 22:08 | Reagovat

Kapitola, kde bylo vše velmi dobře vysvětleno :) jsem ráda že jsem poznala minulost u Dwaine a Kate, jinak bychom nevěděli jaký důvod měl k tomu si začít s Charlie :). Každopádně celkem měl dost starostí Dwaine s Kate, bylo až neuvěřitelné jak to s ní vydržel, všechno to utrpení. To je fakt síla jakože! :) takže si myslím že by to už chtělo ráznější vysvětlení, protože Dwaine je zřejmě štastný s Charlie =) s kterou tajný milenecký vztah tají =). Což se mi líbí =) jsem zvědavá jak toto trio nakonec skončí =) ale musím uznat že si to vymyslela dobře=) a ani bych se nedivila kdyby se Dwaine vzdal Kate, přece jenom už to není takové jaké to bývalo =) akorát ho sebou táhne dolů =) no já se už hlavně nemohu dočkat další kapitoly  =) takže jdu si přečíst ukázku! :D moc pěkná kapitola! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama