Co s tím?

28. srpna 2013 v 12:37 | Poppy Capote |  Poppy píše

.BELLO.

Tak dlouho jsem přemýšlela až jsem na nic nepřišla. Přesto sem napíšu co mě trápí už nějaký ten rok. Nebojte, podle vás to bude asi úplná hloupost, ale já si na tom dost zakládám. Jde totiž o moje vlasy !!! :D Už rok mi přijde, že mi absolutně vůbec nerostou. Naposledy jsem si je výrazně ostříhala před třemi roky, kdy jsem šla na krátko, podle účesu od Keiry Knightley. Pak už to bylo jen malé zastřihávání nebo prostříhávání. A pak jsem zatoužila po opravdu krásných dlouhých vlasech. Minulý rok na podzim, jsem na doporučení začala používat kondicionér, který údajně zrychluje růst. Bohužel mé vlasy zničil způsobem, že se po volném uschnutí absolutně přestaly vlnit. Mám totiž od přírody vlnité vlasy po tátovi. Tak jsem kondicionér ihned vyhodila a nechala vlasy se zregenerovat. Trvalo asi dva měsíce, než se z toho vyléčily. Přesto se mi stále zdá, že buď rostou hrozně pomalu a nebo vůbec. Přestala jsem je dokonce fénovat a zatěžovat žehličkou (nepoužila jsem ji už třičtvrtě roku) a místo toho jsem se obrátila na vitamíny typu Biosil (užívala jsem ho 3 - 4 měsíce (začalo se mi po něm dělat nevolno) a teď jsem zůstala u vlasovýho aktivátoru Capillan. Průběžně jsem si zastřihávala konečky, aby nebyly roztřepené, ale stále se mi zdá, že jejich délka, je stále stejná. Bojím se, že začaly růst jen do určité délky a dál už nedorostou, což mi přijde ještě příliš brzo na to kolik mi je (navíc jako malá jsem je kolikrát mívala do půl zad). Neznáte nějaký osvědčený léčitelský způsob pro opravdu rychlý růst? Vím, že mám možná ještě počkat, ale to víte. Já nejsem moc trpělivý člověk :D Kdyby jste nějakou radu měli, ráda si ji přečtu :))
Poppy Capote
 


Komentáře

1 Lola-J Lola-J | Web | 28. srpna 2013 v 12:50 | Reagovat

Aha, já mám sice dlouhé vlasy, ale pár let zpět (počítám asi tak 4 roky zpátky) jsem si je sama ostříhala. :D Kdyby mi aspoň nějaký účes udělala kadeřnice, jako tobě, ale... No, zkrátka mamku málem z toho kleplo, ale kupodivu se z té délky po ramena vzpamatovaly, normálním mytím, zkrátka běžnou péčí a za dva roky už mi sahaly zase na záda a teď je mám už skoro u konce břicha. Ale pro změnu mi před pár týdny začaly vypadávat, takže taky super. :D
Přeju ti hodně štěstí, btw. taky bych chtěla mít vlnitý vlasy.. :)
Lola

2 Christine Träumer Christine Träumer | E-mail | Web | 28. srpna 2013 v 15:00 | Reagovat

No... bohužel nějakou techniku nevím, jak by ti mohly narůst. ale je možné, že kdybys zkusila Brazilský keratin, tak by to mohlo pomoc, nebo se zajdi zeptat do kadeřnického salonu, tam by ti měli nějak víc pomoc :-)
S těmi vlasy je prostě potíž. Já se do třeťáku ostríhala, pamatuješ a až teď mám zase dlouhé vlasy jako v roce 2010. No a stříhat si je nenechám... :D ale ségra se ptala naší kadeřnice, že se jí zdá, že jí vlasy nerostou a ona že prostě už jí ani moc růst nemusí a to jí bylo 17. takže možné to je :-)
ale nějak nevím, co na to použít, nebo co doporučit...:/

3 Poppy Capote Poppy Capote | Web | 28. srpna 2013 v 15:11 | Reagovat

[1]: No vidíš to, tobě aspoň narostly. mě zjevně zpátky už nenarostou :D

[2]: Ten brazilský keratin mi doporučuje Lenny, že jí pomohl. Já se však bojím aby to nedopadlo stejně jako s kondicionérem. Aby se mi vlasy znovu nenarovnali. Ale uvidím co s tím. Jinak je dobře, že si je nechceš stříhat. Vlasy jsou ozdoba žen :) :D

4 Lenny Lenny | Web | 28. srpna 2013 v 22:04 | Reagovat

Po tom brazilským keratinu budeš mít pár dnu rovné. ale pak už by měli být takové jaké bys je měla mít :). ale hlavně je to hlavně o to. Mít rovné vlasy a že porostou rychleji :) a díky tomu ti dost zesvětlá barva vlasů :) . Jak jsem měla já tu černou ne :D jen co jsem dala keratin na hlavu. tak bum a světle čokoládová hnedá vid :D. ale tak bud ještě počkej =) nebo se jdi poptat po nějakých lepších salonech. Kde dobře ví o vlasech a jak na ně :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama